Partnerská spolupráca

CK SKonline s.r.o. má okrem skúseností s vybavovaním pobytov pre jednotlivcov taktiež bohaté skúsenosti so zariadovaním skupinových akcií či vo vzťahoch bussiness to bussiness ako na domácom, tak i medzinárodnom poli . Medzi našich klientov patria spoločnosti ako DUSLO Šaľa, HYZA Topoľčany, ASKIN, Excimer, Fincentrum, Medochemie, ... 

Sme pripravení za vás prebrať kompletnú starostlivosť o vašu firemnú akciu, či už sa má niesť vo formálnom či neformálnom štýle, alebo sa postarať o zabezpečenie výhodných ponúk na rekondičné pobyty pre vašich zamestnancov či manažérov, … . Nakoľko SKonline predáva pobyty v kúpeľoch s garanciou pultových cien prevádzkovateľov, za našu odbornú asistenciu nezaplatíte ani cent navyše.

Kvalitu našich služieb potrvdzuje aj to, že v SKonline outsorcuje tvorbu firemných akcií aj naša konkurencia a pôsobíme ako dodávateľ a konzultant v tejto oblasti napríklad pre spoločnosť CK Relaxos.

Pre tých, ktorí podnikajú na poli aktívneho cestovného ruchu zase ponúkame zaujímavé partnerské programy tak, aby mohli bezproblémovo rozšíriť svoju ponuku o nami ponúkané produkty a služby.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.