SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
relaxačné pobyty
liečebné pobyty
•  Wellness hotely

kúpele
kúpele
•  Kúpele Bardejov
•  Kúpele Bojnice
•  Kúpele Brusno
•  Kúpele Číž
•  Dudince1
•  Dudince2
•  Kúpele Lúčky
•  Kúpele Nimnica
•  Nový Smokovec
•  Kúpele Piešťany
•  Rajecké Teplice
•  Sklené Teplice
•  Kúpele Sliač
•  Kúpele Smrdáky
•  Kúpele Štós
•  Tatranská Kotlina
•  Trenčianske Teplice
•  Turčianske Teplice
•  Vyšné Ružbachy

•  Referencie
•  Zľavy v kúpeľoch
•  Podľa indikácii

víkendové pobyty
Kúpele - fotogalérie
wellness
Kontakt

.
Hotel Flóra Tren. Teplice
10% exkluzívna zľava
aj v roku 2017
Kúpele Piešťany
1 NOC ZADARMO
do 23.12.2017

LETO NA SLOVENSKU
AKCIOVÉ POBYTY


Kúpele Wellness hotely - ubytovanie

Wellness hotely |

Kupeľné hotely

 O.č.: 1783 - Agropenzión Adam ***
Cena od: 25  € 
Agropenzión s celoročnou prevádzkou a wellness službami, pre rodiny s deťmi, pre ľudí s láskou k športu, k aktívnemu odpočinku, wellness, pre firemné akcie
Kapacita: 72

Cena od: 64  € 
Jedinečný All inclusive apartment hotel Liptovský Dvor poskytuje luxusné a štýlové ubytovanie v drevených apartmánových domčekoch.
Kapacita: 90

Cena od: 50  € 
Útulný štýlový hotel situovaný v malebnom prostredí Tatranského národného parku, v Tatranskej Lomnici, s ojedinelým výhľadom na prekrásnu panorámu tatranských končiarov. Dýcha rodinnou atmosférou a prívetivosťou personálu.
Kapacita: 30

 O.č.: 1501 - Clubhotel Nezábudka
Cena od: 29  € 
Clubhotel Nezábudka*** je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby.
Kapacita: 54

 O.č.: 2040 - Grand Castle
Cena od: 52  € 
Historické budovy zrekonštruovaného kaštieľa okrem ubytovania v originálne zariadených apartmánoch ponúkajú aj priestory pre kultúrne podujatia ako koncerty, výstavy, slávnostné prijatia a konferencie.
Kapacita: 40

 O.č.: 1451 - Grand hotel Permon
Cena od: 44  € 
Vstupnou bránou západnej časti Vysokých Tatier je horská osada Podbanské. Do prírodnej scenérie mohutných tatranských lesov je tu citlivo vsadený jedinečný Grand hotel Permon****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku.
Kapacita: 286

Cena od: 29  € 
Holiday Village Tatralandia je jedinečný ubytovací komplex svojho druhu na Slovensku. Tvorí ho 155 bungalovov a apartmánov, ktoré ponúkajú ideálne prostredie na rodinnú aj individuálnu dovolenku počas celého roka pri Aquaparku Tatralandia.
Kapacita: 700

 O.č.: 1511 - Hotel Academia
Cena od: 27  € 
Kongresové centrum ACADEMIA Vám ponúka ubytovacie, stravovacie a spoločensko - zábavné služby pre akcie seminárneho charakteru - školenia, kongresy, konferencie či obchodné rokovania.
Kapacita: 125

 O.č.: 1527 - Hotel AquaCity
Cena od: 70  € 
Je navrhnutý na dvoch podlažiach a má 41 izieb tematicky dekorovaných podľa ročných období. Zahŕňa luxusné apartmány, manzardové izby, ako aj štandardné dvojposteľové izby, pričom väčšina z nich má prepojovacie dvere, ideálne pre ubytovanie početnejších rodín s deťmi.
Kapacita: 84

 O.č.: 2908 - Hotel Aquatermal ***
Cena od: 23  € 
Hotel AQUATERMAL*** sa nachádza na juhu stredného Slovenska v areáli obľúbeného termálneho kúpaliska v Dolnej Strehovej medzi Lučencom a Veľkým Krtíšom. Hotel AQUATERMAL*** sa svojou ponukou orientuje predovšetkým na relax a oddych.
Kapacita: 0

 O.č.: 1342 - Hotel Boboty
Cena od: 20  € 
Hotel Boboty sa nachádza v Národnom Parku Malá Fatra v doline Vrátna, na upätí južného masívu Boboty.
Kapacita: 182

Cena od: 34  € 
Vám ponúka príjemný pocit aktívneho odpočinku, gastronomické špeciality a jedlá medzinárodnej kuchyne, blahodárne účinky vody a pestré relaxačné služby.
Kapacita: 138

 O.č.: 1347 - Hotel Bránica
Cena od: 30  € 
luxusný hotel 22 km od mesta Žilina, v turisticky atraktívnej oblasti Slovenska – Terchovskej doliny. Kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, oddychu a športu. Firemné večierky, plesy, eventy, módne prehliadky, spoločenské večere, športové podujatia a tlačovky.
Kapacita: 50

 O.č.: 2906 - Hotel Bystrá***
Cena od: 50  € 
Wellness hotel BYSTRÁ *** je situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a kľudnom prostredí Bystrej doliny - Tále. Svojou ponukou a šírkou sortimentu uspokojí požiadavky aj tých náročnejších klientov.
Kapacita: 0

 O.č.: 1417 - Hotel Čingov
Cena od: 27  € 
Hotel Čingov sa nachádza v okrese Spišská Nová Ves (Východné Slovensko) na okraji národného parku Slovenský Raj. Je vzdialený približne 20 km od letiska v Poprade.
Kapacita: 83

 O.č.: 1314 - Hotel Devín
Cena od: 0  € 
REKONŠTRUKCIA.
Kapacita: 0

 O.č.: 2028 - Hotel Dixon****
Cena od: 28  € 
Novovybudovaný hotel obklopený zeleňou a lesoparkom sa nachádza v oddychovej zóne mesta, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli. Hotel poskytuje výborné podmienky na aktívny oddych.
Kapacita: 241

 O.č.: 1536 - Hotel Eland
Cena od: 25  € 
Hotel Eland sa nachádza v krásnom prostredí regiónu Zamagurie v Spišskej Starej Vsi, 9 km od Červeného Kláštora. Je to novovybudovaný trojposchodový komfortne zariadený hotel s kapacitou ubytovania 39 lôžok.
Kapacita: 39

 O.č.: 1371 - Hotel FIM
Cena od: 44  € 
Hotel sa nachádza uprostred Demänovskej doliny, priamo pod najkrajšou a najznámejšou jaskyňou Slovenska – jaskyňou Slobody. Leží v nadmorskej výške 800 m.n.m. a svojím športovo-elegantným charakterom uspokojí aj najnáročnejšieho klienta.
Kapacita: 64

 O.č.: 1522 - Hotel FIS
Cena od: 35  € 
Hotel FIS leží uprostred Tatranského národného parku. V jeho blízkosti je krásny areál pre športové využitie – Areál snov. Ubytovacia časť hotela bola zrekonštruovaná v rokoch 1997 a 1998. Po rekonštrukcii sa stal hotel 3 – hviezdičkovým.
Kapacita: 170

 O.č.: 1746 - Hotel Flóra Dudince
Cena od: 34  € 
Máte záujem stráviť príjemnú dovolenku v tichom a peknom prostredí? Hotel Flóra sa nachádza v južnej časti stredného Slovenska v nadmorskej výške 140 m nad morom, vo vinohradníckej oblasti. Dudince majú najväčší počet slnečných dní v roku.
Kapacita: 130

 O.č.: 1968 - Hotel Gino Paradise
Cena od: 52  € 
Hotel GINO PARADISE je v skutočnosti jednotný názov pre bývalé hotel Termal, Giga, GIO a LUKA a ponúka komfortné ubytovanie priamo v areáli vodného parku.
Kapacita: 60

 O.č.: 1334 - Hotel Golfer
Cena od: 40  € 
Hotel Golfer to je ozajstný relax, pravá pohoda, zdravý životný štýl, golf, skrátka miesto, čo má štýl.
Kapacita: 86

 O.č.: 1377 - Hotel Grand Jasná ****
Cena od: 40  € 
Štvorhviezdičkový horský hotel je situovaný v centre Jasnej, v nadmorskej výške 1100 m , vo vzdialenosti 200 m od lyžiarskych vlekov a lanových dráh v stredisku Otupné. Svojím vybavením nesklame aj tých náročnejších zákazníkov, ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách. REKONŠTRUKCIA OD 20.9.2012 DO 1.12.2012
Kapacita: 328

 O.č.: 1970 - Hotel Grand Matej****
Cena od: 21  € 
Veľmi pekný hotel v starobylom centre Banskej Štiavnice, vhodný na odpočinok ako aj usporiadanie kongresov, rodinných a iných podujatí.
Kapacita: 100

 O.č.: 2903 - Hotel Hills****
Cena od: 50  € 
Hotel Hills**** v Starej Lesnej sa vysokou úrovňou svojich služieb zaradil medzi najlepšie a najkvalitnejšie hotely, nielen vo Vysokých Tatrách ale aj na celom Slovensku.
Kapacita: 102

 O.č.: 2904 - Hotel Horizont***
Cena od: 35  € 
Hotel Horizont*** Stará Lesná, Vysoké Tatry. Tiché prostredie v blízkosti lesa, lokalita blízko strediska Tatranská Lomnica.
Kapacita: 90

 O.č.: 1516 - Hotel Hubert ****
Cena od: 25  € 
Hotel Hubert Vám ponúka komplexné služby v oblasti rekreácie, turistiky a športu, kongresovej turistiky a gastronómie.
Kapacita: 77

 O.č.: 2937 - Hotel Hviezda ***
Cena od: 39  € 
Hotel HVIEZDA*** poskytuje svojim hosťom široký sortiment kvalitných služieb v meste s kúpeľnou tradíciou vo vlastnom hotelovom komplexe. Široká škála služieb, medzi ktoré patria predovšetkým pobyty zamerané na kúpeľnú a relaxačnú starostlivosť o hostí formou liečebných, rekondično-relaxačných alebo víkendových pobytov.
Kapacita: 194

 O.č.: 2871 - Hotel Impozant ****
Cena od: 60  € 
Služby na úrovni štvorhviezdičkového hotela s kapacitou 82 lôžok. Bowling je k dispozícií hotelovým hosťom a tiež neubytovaným návštevníkom + Wellness centrum a Vodný svet a taktiež Vitálny svet. Hotel Vám ponúka širokú škálu masáži a kozmetických služieb.
Kapacita: 82

 O.č.: 1998 - Hotel International****
Cena od: 53  € 
Novootvorený hotel s komfortne a štýlovo zariadenými izbami a kvalitnými službami. Svoje služby ponúka golfovým hráčom, rodinám s deťmi, víkendujúcim, obchodným cestujúcim ako aj dovolenkujúcim vychutnávajúcim si blízkosť Vysokých a Nízkych Tatier, Slovenského raja a Pieninského národného parku.
Kapacita: 80

 O.č.: 1387 - Hotel Kaskády ****
Cena od: 51  € 
Kongresové a wellness centrum Kaskády vyrástlo na upätí Kremnických vrchov, medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica.
Kapacita: 164

Cena od: 20  € 
Približne 15 km južne od krajského mesta Nitra, v obci Mojmírovce, sídli Kaštieľ Mojmírovce, obkolesený krásnym parkom. Kaštieľ je dnes prebudovaný na originálne hotelové a kongresové zariadenie v historickom štýle.
Kapacita: 99

 O.č.: 1485 - Hotel Kolowrat
Cena od: 48  € 
Hotel Kolowrat leží v nádhernom prostredí Belianskych Tatier, v obci Tatranská Javorina, kde sa snúbi panenská krása prírody s rázovitým folklórom a zaujímavou históriou.
Kapacita: 120

 O.č.: 1498 - Hotel Kontakt
Cena od: 50  € 
Hotel Kontakt sa nachádza na hranici Tatranského národného parku v nadmorskej výške 845 m a ponúka možnosť oddychu a širokú škálu služieb.
Kapacita: 95

 O.č.: 1447 - Hotel Kriváň
Cena od: 28  € 
Neopakovateľná atmosféra prírodnej scenérie Vysokých Tatier a kvalita poskytovaných služieb v novo rekonštruovanom hoteli Kriváň je vysokou zárukou k stráveniu príjemných chvíľ pre každého návštevníka.
Kapacita: 150

 O.č.: 1550 - Hotel Magnólia ****
Cena od: 45  € 
v centre mesta Piešťany. Hotel má kapacitu 137 izieb vrátane 10 apartmánov s výhľadom na pohorie Považský Inovec. Hotel spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov a je vhodný na rôzne relaxačné pobyty a firemné školenia, semináre, kongresy a konferencie.
Kapacita: 172

 O.č.: 2113 - Hotel Magnus****
Cena od: 48  € 
Moderný štvorhviezdičkový business hotel s luxusným interiérom, najnovšími technológiami a kvalitnými službami, ale predovšetkým s ústretovým profesionálnym personálom. DOPORUČUJEME.
Kapacita: 64

 O.č.: 1309 - Hotel Marrol´s
Cena od: 39  € 
Hotel Marrol's patrí medzi najlepšie a najkvalitnejšie štvorhviezdičkové hotely v Bratislave. Ponúka vysoký štandard ubytovania v neopakovateľnej atmosfére retro štýlu.
Kapacita: 0

 O.č.: 1365 - Hotel Partizán
Cena od: 50  € 
Hotel je situovaný v tichom prostredí a ponúka 92 elegantne zariadených dvojlôžkových izieb, 4 junior apartmány a 3 apartmány Panoráma.
Kapacita: 0

 O.č.: 1455 - Hotel Patria
Cena od: 43  € 
Exkluzívny hotel, považovaný za najkrajší vo Vysokých Tatrách. V nevšednom prostredí tu nájdete pohodlie, veľký výber gastronomických špecialít, osvieženie i úslužný personál, pripravený vždy poskytnúť širokú škálu hotelových služieb.
Kapacita: 310

 O.č.: 1356 - Hotel Polianka
Cena od: 19  € 
Jedinečná príležitosť prežiť super dovolenku so svojou rodinou v lone nízkotatranskej prírody. Hotel Polianka ponúka super služba, super aktivity a super zábavu.
Kapacita: 77

 O.č.: 1916 - Hotel Remata ***
Cena od: 56  € 
Horský hotel situovaný v malebnom prostredí, medzi Kremnickým pohorím a pohorím Vtáčnik, 20 km od Bojníc. Oblasť je obzvlášť príťažlivá pre milovníkov prírody, turistiky a cykloturistiky. Nedotknutá príroda s bujnou vegetáciou doplnená návštevami RELAX centra poskytuje výborné podmienky na regeneráciu a oddych. Vhodný pre firemné akcie a rodinnú dovolenku s deťmi.
Kapacita: 110

 O.č.: 2882 - Hotel Residence****
Cena od: 60  € 
luxusný hotel v centre Donovalov. Ubytovacia kapacita 190 lôžok. je vhodným miestom pre usporiadanie seminárov, školení, konferencií, či firemných prezentácií.
Kapacita: 190

Cena od: 40  € 
Zrekonštruovaný LUXUSNÝ 4* hotel v tichšej časti centra mesta Piešťany. Ubytovacie, wellness aj bohaté bussines služby a doplnkové služby.
Kapacita: 0

 O.č.: 1543 - Hotel Satelit ***
Cena od: 27  € 
Hotel Satelit sa nachádza v centre mesta a ponúka komfortné ubytovanie v 48 rekonštruovaných izbách a 4 apartmánoch. Svojim vybavením, službami a lokalitou uspokojujeme požiadavky širokej klientely od obchodných cestujúcich cez turistov až po organizované podujatia, školenia, semináre, prezentácie a firemné stretnutia.
Kapacita: 120

 O.č.: 1389 - Hotel Senec
Cena od: 45  € 
Hotel***Senec otvára bránu rekreačného areálu Slnečných jazier na ich severnej strane. Disponuje vlastnou udržiavanou plážou a atraktívnym športovým areálom, ktorý svojim komplexným zoskupením športovísk vytvára optimálne podmienky k veľkým športovým podujatiam.
Kapacita: 228

 O.č.: 1394 - Hotel Senec Relax
Cena od: 40  € 
Hotel***Senec Relax sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier – sever v Senci. Svojim situovaním a symbiózou kľudu a vodnej hladiny vytvára klientom komfort kľudu a relaxu.
Kapacita: 0

 O.č.: 1413 - Hotel Sitno
Cena od: 46  € 
Novozrekonštruovaný 3* kongresový hotel Sitno sa nachádza v katastrálnej oblasti obce Vyhne. Ponúka ubytovanie v 106 dvojlôžkových izbách vrátane 5-tich rodinných izieb. K dispozícii je taktiež 7 komfortne zariadených apartmánov. V prípade potreby je možné využiť aj 20 prísteliek.
Kapacita: 232

 O.č.: 1303 - Hotel Sorea Bratislava
Cena od: 30  € 
Hotel SOREA sa nachádza v hlavnom meste Slovenskej republiky v Bratislave. Je situovaný v malebnom prostredí bratislavského Hradného vrchu, obklopený príjemným a tichým prostredím plným zelene a v blízkosti nábrežia tunajšieho veľtoku – rieky Dunaj.
Kapacita: 170

 O.č.: 1532 - Hotel Sorea Ľubovňa
Cena od: 24  € 
Hotel SOREA Ľubovňa leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Hotel je vhodný pre organizovanie veľkých kongresov ale aj ideálnym miestom pre oddych rodín s deťmi vo všetkých ročných obdobiach.
Kapacita: 548

 O.č.: 2111 - Hotel SOREA Titris ***
Cena od: 31  € 
Hotel je situovaný tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku.
Kapacita: 0

 O.č.: 2311 - Hotel Štefánik ****
Cena od: 39  € 
v Myjave ponúka štandardné a exkluzívne ubytovanie v štýlovo a komfortne zariadených izbách a apartmánoch. Relax centrum Hotela Štefánik ponúka komplexné služby wellness a fitnes pre hotelových hostí i verejnosť. Súčasťou ponuky tohto centra sú: vírivkový bazén, tri sauny (suchá, parná a infra), masáže a posilňovňa.
Kapacita: 48

Cena od: 29  € 
Hotel ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, konferenčných služieb avšak i rozsiahle wellness v podobe japonských kupelov, saunového sveta, balneoterapie, hydroterapie a naturmed procedúr.
Kapacita: 0

 O.č.: 1331 - Hotel Thermal Vadaš
Cena od: 27  € 
Príjemná atmosféra a ubytovanie v dvojlôžkových izbách a 4 apartmánoch priamo na kúpalisku Vadaš, známom ako slovenské more.
Kapacita: 148

 O.č.: 1322 - Hotel Thermal Varga ***
Cena od: 30  € 
Rodinný hotel Thermal Varga*** s celoročnou prevádzkou sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi v oáze zelene. V hoteli nájdete ubytovanie s komplexnými službami a bezbariérovým vstupom.
Kapacita: 60

 O.č.: 1438 - Hotel Toliar
Cena od: 29  € 
Hotel TOLIAR sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1355 m.n.m. V jeho blízkosti je zastávka SAD a stanica tatranskej elektrickej železnice. Centrálnu polohu hotela ocenia milovníci lyžovania aj vysokohorskej turistiky.
Kapacita: 120

Cena od: 40  € 
Horský hotel v Demänovskej je situovaný cca 6 km od centra Jasnej a 6 km od Liptovského Mikuláša. Svojím architektonickým a dispozičným riešením exteriérov a interiérov tvorí súlad s okolitým horským prostredím a panorámou tunajších hôr.
Kapacita: 110

 O.č.: 1973 - Hotel Victoria***
Cena od: 35  € 
Hotel s kapacitou 50 lôžok na okraji mesta Martin, vzdialený len 5 min. od turistického strediska Martinské hole. Vynikajúce relax centrum!
Kapacita: 55

 O.č.: 1319 - Park Hotel Hokovce
Cena od: 26  € 
Novopostavený rodinný Hotel Park je situovaný v bezprostrednom susedstve známeho kúpeľného mesta Dudince a je umiestnený pri peknom lesoparku.
Kapacita: 130

Cena od: 12  € 
Relax v krásnom prírodnom prostredí za nízke ceny. Novootvorený Vitálny svet! Dovolenky, školy v prírode, letné tábory, lyžiarske kurzy, školenia, konferencie. Jazdenie na koni - jedinečná ponuka prenájmu koní na vychádzku, individuálnej výuky alebo týždňového kurzu.
Kapacita: 109

Cena od: 23  € 
ideálne pre firemné stretnutia či pre romantické duše. Unikátna atmosféra, profesionálne služby, vynikajúca kuchyňa s čerstvými rybami z rybníka vedľa hotelu.
Kapacita: 0

 O.č.: 2326 - Šariš Park
Cena od: 26  € 
Objekt ponúka apartmánové ubytovanie v tradičných dreveniciach, ktoré dýchajú neopakovateľnou atmosférou tradičnej šarišskej dediny, ale taktiež je tu možnosť ubytovania sa v 3* penzióne. V ponuke je chutná domáca strava, wellness a množstvo doplnkových služieb.
Kapacita: 67

Cena od: 57  € 
Hotel sa nachádza v nádhernom prostredí s prekrásnou panorámou na hrebeň Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Ideálna, centrálna poloha v strede Slovenska, celoročné komplexné služby pri zabezpečení kongresov , školení, pracovných stretnutí , seminárov a prezentácií.
Kapacita: 139

Cena od: 50  € 
Vychutnajte si ubytovanie v komfortne zariadených dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky (aj detské postieľky) a luxusných apartmánoch, s celkovou kapacitou 250 lôžok.
Kapacita: 250

Slovakia spa resorts, study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně, Rekreácia, Liečenie, Víza do Austrálie
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.