SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

CENOVÁ BOMBA
ZĽAVA na ubytovanie v Thermal Park Bešeňová

Fotogalérie Aquapark Tatralandia

Tatralandia je najväčší areál vodnej zábavy na Slovensku, v Čechách a v Poľsku s ubytovaním a komplexnými službami. Svojou bohatou a jedinečnou ponukou služieb a atrakcíí je atraktívnym miestom pre všetky vekové skupiny.

Celoročnosť aquaparku umožňuje zdroj termálnej vody prúdiaci z viac ako 2500 metrovej hĺbky s teplotou 60,7 oC. Zdraviu prospešná termálna voda v bazénoch má medzi vodami Liptova osobitné postavenie. Je v nej časť morských vôd z mora, ktoré bolo na území Liptovskej kotliny už pred 40 miliónmi rokov.

V súčasnej dobe Aquapark Tatralandia ponúka 27 toboganových dráh a šmýkačiek, z toho 8 celoročných. Vďaka veľkému náporu turistov sa však treba vybaviť značnou dávkou trpezlivosti, nakoľko nie zriedka sa stáva, že na tobogány si musíte vystáť dlhú radu.

Každý návštevník môže vyskúšať masážne sedenia, vodné postele, vodný hríbik, chŕliče, vyvieračky, vodné prúdy, vodné hojdačky, vodný volejbal a basketbal ale aj aquaerobik. To všetko v 11 bazénoch, z ktorých je 8 celoročných a 3 kryté. Bazény sú naplnené termálnou minerálnou ale aj ohrievanou vodou s teplotou do 38 oC.

Ostrov pirátov z Karibiku návštevníkov očarí wellness bazénmi napĺňanými priezračnou ohrievanou vodou s vodnými masážami, chrličmi a plaveckou časťou s protiprúdom. Deti sa isto potešia detskému bazénu s interaktívnym Jumbo hradom s vodnou priekopou, šmýkačkám a exotickým zvieratkám. Tropický raj dotvára aj Palm Beach s terasou, lehátkami a fantastickým výhľadom na panorámu Tatier vďaka presklenej časti na poschodí.

Wellness Paradise ponúka možnosť relaxu a rekondície v nekúpeľnom prostredí s komplexnými službami. Každodenne sa návštevníkom venujú odborníci na masáže (klasické, reflexné, aromatické), kúpele (regeneračné, bylinkové), zábaly (antistresové, rašelinové, škoricové), ale aj elektroliečebné a iné procedúry ako napríklad solux alebo bioptrón. Vynikajúcim miestom na zavŕšenie dňa je isto aj Tatra-Therm-Vital – saunový svet s jedinečným komplexom 16 parných a vodných sáun, masážnych kúpeľov a procedúr rozširuje ponuku relaxu v Aquaparku Tatralandia.

Otváracie hodiny:

Jeseň – 28.9.2008 – 19.12.2008 (10.00 – 21.00)
Zima - 20.12. – 30.3.2008 (10.00 – 22.00)Výber z fotogalérie k objektu
(klikni na fotku pre úplnú fotogalériu)
Aquapark Tatralandia Aquapark Tatralandia Aquapark Tatralandia Aquapark Tatralandia Aquapark Tatralandia


 
Ubytovanie v okolí
Objekt 1968
Kúpeľný hotel
52 €/noc
Objekt 922
Ubytovanie v súkromí
8.3 €/noc
Objekt 977
Chata
9.63 €/noc

TOP 3 atrakcie v okolí
Mlyny oblazy
Pamiatka
1. Liptovský Mikropivovar
Pamiatka
Kvačianska dolina
Dolina

Chýbajú Vám v SKonline.sk informácie o Vašom okolí, radi by ste v SKonline.sk propagovali svoje služby či produkty?

Zapojte sa!


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.