SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
UBYTOVANIE V OKOLÍ 

 O.č.: 1154 - LD Veľká Fatra ***/**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Liečebný dom Veľká Fatra vás prekvapí bohatou ponukou poskytovaných služieb. V každej izbe je televízny prijímač so satelitom, rádio, telefón, samostatné sociálne zariadenia s vaňou alebo sprchovým kútom a sušičom na vlasy, minibar. *** a **** štandard.


 O.č.: 864 - Hotel Aphrodite Palace **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 50  €
bývalý hotel Veľká Fatra je premostením spojený priamo s kúpeľným domom Aphrodite. Vybavenie izieb: telefón priamou voľbou, TV /sat. prog./, rádio, chladnička, kúpeľňa a WC. Izby superior, DeLuxe, Suite, Suite DeLuxe


 O.č.: 863 - Hotel Aphrodite **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Najluxusnejší hotel v kúpeľoch Rajecké Teplice. Vybavenie izieb: Vybavenie izieb: telefón s priamou voľbou, TV /sat. prog./, minibar,rádiobudík, chladnička, kúpeľňa a WC. Internet WI FI celom hoteli zdarma. Väčšina izieb klimatizovaných.


 O.č.: 865 - Hotel Malá Fatra *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
situované v kúpeľnom parku a v blízkosti hotela Aphrodite s balneo centrom. Ubytovanie sa poskytuje v 26 izbách. Vybavenie izieb: telefón, TV /sat. prog./, rádio, chladnička, kúpeľňa a WC, jedáleň, depozitné skrinky na recepcii. Free WiFi internet v lobby


 O.č.: 866 - Villa Flóra *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
nachádza sa oproti kúpeľnému jazierku. Ubytovanie s kapacitou 15 miest. Stravovanie sa ponúka v reštaurácii hotela Malá Fatra vzdialenej 200m, alebo v reštaurácii Rybárska Bašta - 100m. Vybavenie izieb: TV /sat.prog./, rádio, telefón, kuchynský kútik, kúpeľňa a WC. Internet - spoločné priestory.


 O.č.: 867 - Villa Margaréta *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
Luxusné ubytovanie v 8 nadštandardne vybavených izbách. Hostia využívajú služby recepcie a reštaurácie hotela Malá Fatra. Vybavenie izieb: TV /sat.prog./, rádio, kuchynský kútik, kúpeľňa a WC


 O.č.: 592 - Agroubytovňa Húšť (Rekreačné stredisko)
Cena : 6  €
Agroturistický areál pri roľníckom družstve. Chov jazdeckých koní. 70 lôžok. Jazdecký areál, fitness, detské ihrsko, pešia turistika a cykloturistika, zjazdové a bežecké lyžovanie. Celodenná strava.


 O.č.: 666 - Apartmán Lenka (Apartmán)
Cena : 16.6  €
Jedná sa o atypické ubytovanie luxusného apartmánu priamo v centre Rajeckých Teplíc v novo zrekonštruovanom podkroví klasickej bytovky cca 200 m od Kúpeľného domu Aphrodite.


 O.č.: 667 - Apartmán Vierka (Apartmán)
Cena : 19.92  €
Jedná sa o atypické ubytovanie luxusného apartmánu priamo v centre Rajeckých Teplíc v novo zrekonštruovanom podkroví klasickej bytovky cca 200 m od Kúpeľného domu Aphrodite.


 O.č.: 665 - ATC Slnečné Skaly (Rekreačné stredisko)
Cena : 4.98  €
ATC ponúka možnosť ubytovania v štvorlôžkových chatkách, prenájom indiánskych teepee stanov, občerstvenie v bufete s malou záhradnou reštauráciou.


 O.č.: 648 - ATC Varín (Rekreačné stredisko)
Cena : 10  €
Autocamping VARÍN je vzdialený od okresného mesta Žilina 10 km. Autocamping je situovaný v prekrásnej prírode pohoria Malá Fatra. Areál s rozlohou 5,2 ha oddeľuje rieka Varinka s prírodnými brehmi od hranice Národného parku Malá Fatra.


 O.č.: 918 - Bystrička na Orave (Rekreačné stredisko)
Cena : 4.65  €
V oravskom regióne na „križovatke“ Oravy a Liptova sa nachádza rekreačne zariadenie “Bystrička”. Bola postavená pred 25 rokmi a stala sa jednou z najpopulárnejších miest pre mladú a staršiu generáciu, kde môžu tráviť svoj voľný čas v čistej a nedotknute


 O.č.: 1669 - Chalupa (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8.96  €
Samostatný objekt s kapacitou maximálne 6 osôb v tichej ulici obce Terchová, v Národnom parku Malá Fatra, neďaleko Vrátnej doliny. V lete veľa možnosti turistiky a cykloturistiky, v zime veľa možnosti lyžovania.


 O.č.: 527 - Chalupa na vidieku K18 - Kunerad (Chata)
Cena : 8.3  €
LOKALITA: Ubytovanie v kompletne zrekonštruovanej chalupe pri potoku len niekoľko metrov od lesa. Vhodné pre rodiny s deťmi a všetkých záujemcov o pobyt na vidieku.


 O.č.: 303 - Chalupa na vidieku KO3 (Chata)
Cena : 8.63  €
Ubytovanie v samostatnom dome s vlastným dvorom priamo v obci Konská cca 2 km od Rajeckých Teplíc.


 O.č.: 338 - Chata Alexandra (Chata)
Cena : 7.3  €
Rekreačné zariadenie ALEXANDRA je ideálnym miestom na prežitie niekoľkých dní oddychu a pohody pre rodiny s deťmi (8 až 12 osôb), predovšetkým pre náročnejšiu klientelu, ktorá požaduje viac ako bežný štandard so zachovaním anonymity a pokoja.

Silvester obsadené


 O.č.: 526 - Chata Evka - Kunerad (Chata)
Cena : 6.64  €
LOKALITA: Ubytovanie v útulnej chate v tichom lesnom prostredí v chatovej oblasti obce Kunerad cca 5 km od Rajeckých Teplíc. Okolie chaty je ideálne na kratšie prechádzky, ale i na náročnejšie túry na Martinské hole. Ideálne prostredie na zber húb a lesn


 O.č.: 528 - Chata Karolína K17 - Kunerad (Chata)
Cena : 4.98  €
LOKALITA: Ubytovanie v rekreačnej chate v peknom prírodnom prostredí v chatovej oblasti obce Kunerad.


 O.č.: 143 - Chata pod Lipou - Zbyňov (Chata)
Cena : 9.96  €
Ubytovanie v peknom prírodnom prostredí v chatovej oblasti obce Zbyňov.


 O.č.: 144 - Chata Veronika - Kunerad (Chata)
Cena : 7.47  €
Ubytovanie v chate v peknom prírodnom prostredí chatovej oblasti obce Kunerad cca 4 km od Rajeckých Teplíc. Ideálny východiskový bod pre pešiu turistiku na Martinské hole.


 O.č.: 529 - Chatka KO6 - Konská (Chata)
Cena : 7.97  €
Ubytovanie v samostatnej chatke s krytou terasou v dvore rodinného domu cca 1,5 km od Rajeckých Teplíc.


 O.č.: 267 - Chatka pri jazierku (Chata)
Cena : 8.63  €
Ubytovanie na kraji obce Konská cca 3 km od Rajeckých Teplíc. Objekt sa nachádza na veľkej záhrade, ktorá slúži napoly ako úžitková a napoly ako okrasná záhrada. Pred chatkou je jazierko za objektom preteká potôčik vhodný na hranie pre deti ( stavanie si


 O.č.: 151 - Domček Slávka - Rajecké Teplice (Chata)
Cena : 10.95  €
Ubytovanie v samostatnom domčeku vo dvore rodinného domu, ktorý je vzdialený cca 500 od centra. Pekný výhľad na Martinské hole.


Cena : 8.3  €
Ubytovanie v samostatnej zrekonštruovanej drevenici cca 6 km od Rajeckých Teplíc.


 O.č.: 159 - Drevenica K2 - Kunerad (Drevenica)
Cena : 8.3  €
Ubytovanie v štýlovej drevenici v peknom prostredí pri potôčiku na okraji obce Kunerad, ktorá je od Rajeckých Teplíc vzdialená cca 4 km. Dobré východiskové miesto na túry na Martinské hole.


 O.č.: 777 - Drevenica Pri Hati (Drevenica)
Cena : 7.3  €


 O.č.: 299 - Hájovňa v Kunerade (Chata)
Cena : 8.3  €
Ubytovanie v samostatnom rodinnom dome na samote na konci obce Kunerad, ktorý je od Rajeckých Teplíc vzdialený cca 5 km.


 O.č.: 1342 - Hotel Boboty (Kúpeľný hotel)
Cena : 20  €
Hotel Boboty sa nachádza v Národnom Parku Malá Fatra v doline Vrátna, na upätí južného masívu Boboty.


 O.č.: 1347 - Hotel Bránica (Kúpeľný hotel)
Cena : 30  €
luxusný hotel 22 km od mesta Žilina, v turisticky atraktívnej oblasti Slovenska – Terchovskej doliny. Kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, oddychu a športu. Firemné večierky, plesy, eventy, módne prehliadky, spoločenské večere, športové podujatia a tlačovky.


 O.č.: 336 - Hotel Luna (Hotel)
Cena : 19  €
Hotel LUNA v Martine je nový moderný hotel mestského typu. Ponúka komfortné ubytovanie, služby na najvyššej kvalitatívnej úrovni a celý rad nadštandardných doplnkových služieb. Nachádza sa v mestskej časti Priekopa, ktorá je bezprostredne spojená s mestom


 O.č.: 926 - Penzión Krivá (Chata)
Cena : 10  €
Samostatný dom v tichej časti obce Krivá pod lesom, pri potoku. Kapacita 14 lôžok. Biliard, terasa, ohnisko, záhradné posedenie, 5x bicykel, stolný tenis, basketbalový kôš.


 O.č.: 1609 - Penzión u Hviezdoslava (Penzión)
Cena : 29.87  €
Penzión s reštauráciou je na námestí v Dolnom Kubíne.Na každej izbe je soc.zariadenie,TV prijímač,internetová prípojka.Priestory pre rodinné a firemné akcie.V areáli penziónu je soľná jaskyňa a súkromné parkovisko.


 O.č.: 1626 - Ranch Amadeus (Rekreačné stredisko)
Cena : 9.96  €
Ranch Amadeus je agroturisticke zariadenie.


 O.č.: 1624 - Ubytovanie v súkromí 693 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 6.64  €
Hostia majú k dispozícii samostatný byt v novom rodinnom dome v Nižnej na Orave s veľmi peknou polohou na okraji obce s krásnym výhľadom


 O.č.: 2906 - Hotel Bystrá*** (Kúpeľný hotel)
Cena : 50  €
Wellness hotel BYSTRÁ *** je situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a kľudnom prostredí Bystrej doliny - Tále. Svojou ponukou a šírkou sortimentu uspokojí požiadavky aj tých náročnejších klientov.


 O.č.: 1688 - Drevenica u Staroňa (Drevenica)
Cena : 11.62  €
Štýlové ubytovacie zariadenie - Drevenica u Staroňa sa nachádza v obci Liptovská Kokava v srdci Liptova pod majestátnou panorámou hrebeňa Západných Tatier. Zariadene vzniklo po kompletnej rekonštrukcii pôvodnej gazdovskej chalupy. Silvester obsadené


 O.č.: 289 - Drevenica v Čičmanoch (Drevenica)
Cena : 0  €
Štýlová drevenica je v samom strede maľovanej časti obce. Oblasť ponúka krásnu prírodu vhodnú pre letnú aj zimnú dovolenku.


 O.č.: 323 - Hotel T26 - Rajecké Teplice (Hotel)
Cena : 15.44  €
Hotel sa nachádza priamo v centre Rajeckých Teplíc na tichom mieste cca 250 m od Kúpeľného domu.


 O.č.: 825 - Kúpele Nimnica Ubytovanie (Kúpeľný hotel)
Cena : 43  €
Ubytovanie v liečebných domoch v kúpeľoch Nimnica.


 O.č.: 1968 - Hotel Gino Paradise (Kúpeľný hotel)
Cena : 52  €
Hotel GINO PARADISE je v skutočnosti jednotný názov pre bývalé hotel Termal, Giga, GIO a LUKA a ponúka komfortné ubytovanie priamo v areáli vodného parku.


 O.č.: 377 - Chata Janka na Oraviciach (Chata)
Cena : 8  €
Chata v blízkosti termálneho kúpaliska. Kapacita 14 lôžok Základná cena 8,30 € za lôžko a noc. GPS 49°18'13.69"N 19°44'28.51"E


 O.č.: 2946 - Chata u Jančokov (Chata)
Cena : 10  €
Nová, útulná chata s terasou, krásnym výhľadom a rozľahlým pozemkom.


 O.č.: 255 - Hotel Summit (Hotel)
Cena : 27  €
Hotel Summit bol postavený v roku 2002. Nachádza sa v obci Bešeňová, ktorá je známa svojimi termálnymi bazénmi. Určený je nielen pre rodinnú rekreáciu, ale i firemnú a kongresovú turistiku, prezentácie a spoločenské podujatia.


 O.č.: 1900 - Vidiecka usadlosť (Penzión)
Cena : 30  €
Ubytovanie v novom, štýlovom penzióne v malebnej obci Kvačany na Liptove. Dostupnosť všetkých Liptovských atrakcií a zaručená spokojnosť.


 O.č.: 1377 - Hotel Grand Jasná **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 40  €
Štvorhviezdičkový horský hotel je situovaný v centre Jasnej, v nadmorskej výške 1100 m , vo vzdialenosti 200 m od lyžiarskych vlekov a lanových dráh v stredisku Otupné. Svojím vybavením nesklame aj tých náročnejších zákazníkov, ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách. REKONŠTRUKCIA OD 20.9.2012 DO 1.12.2012


 O.č.: 1855 - Sitekova (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 13.28  €
Samostatný rod.dom ,dva vchody.Na prízemí kuchyňa s jedál.kútom a klasickou pecou s kachľami na pevné palivo, izba s 3 ložkami, masážna sprcha ,WC. Na poschodí kuchynka, kupelňa- vaňa, WC, spoločenská miestnosť s veľkým TV, izba s 3 ložkami a ďalšia izba so 4 ložkami. V záhrade krb.


 O.č.: 2722 - Drevenica Mak (Drevenica)
Cena : 8  €
Udržiavaná drevenica po rekonštrukcii, vhodná pre početnejšie rodiny, či rovno 2 spriatelené rodiny, túžiace po romantickom víkende na liptovskom viedieku.


 O.č.: 2698 - LD Maja ** - dependance (Kúpeľný hotel)
Cena : 30  €
Ubytovanie v dvojlôžkových rekonštruovaných izbách. Izby sú vybavené kúpelňou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, pripojením na internet a chladničkou.


 O.č.: 913 - Penzión Fontána (Penzión)
Cena : 24  €
Penzion Fontána sa nachádza v krásnom prostredí Liptovskej kotliny v obci Bešeňová, 200 m od komplexu termálnych kúpalísk s celoročnou prevádzkou.


 O.č.: 874 - Drevenica Kudzbelovci (Drevenica)
Cena : 10  €
Ubytovanie v drevenici a chatke v zadnej časti záhrady.


 O.č.: 879 - Kojš (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 7.63  €
Ubytovanie v podkroví rodinného domu


 O.č.: 877 - Drevenica Gálová (Drevenica)
Cena : 10  €
Ubytovanie v drevenici zariadenej v dobovom štýle.


 O.č.: 876 - Gál (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 10  €
Ubytovanie v prístavbe rodinného domu s pekne upraveným dvorom.


 O.č.: 1901 - Vilka Tkáč (Vila)
Cena : 8  €
Ubytovanie v novom samostatnom rekreačnom dome v tichom prostredí mimo cestnej komunikácie s výhľadom na Chočské vrchy. Vonkajšie prostredie spríjemňuje potôčik s jazierkom a okrasnými skalkami.


 O.č.: 106 - Drevenica 132 Sitek v Podbieli (Drevenica)
Cena : 10  €
Samostatná kompletne zrekonštruovaná drevenica. Najkomfortnejšia v Podbieli. Ubytovanie vo dvoch podkrovných izbách. Vykurovanie elektrické. Parkovanie v spoločnom oplotenom dvore so susednou drevenicou. Kapacita 7 lôžok, 4 prístelky. Základná cena 10 € osoba/noc. /301,26 SK


 O.č.: 881 - Tkáč (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 10  €
Samostatná časť rodinného domu.


Cena : 11.62  €
Veľká komfortná chata pri tenisovom kurte. Kapacita 10 lôžok. Krb, biliard, tenis, rybačka. Podlahové kúrenie.


 O.č.: 1284 - Oravská priehrada (Chata)
Cena : 10  €
Chata blízko brehu vodnej nádrže. So samostatným prístupom k vode. Vhodná pre rybárov.


Cena : 8  €
Samostatná chalupa v Bodiciach v Demänovskej doline pod Chopkom.


 O.č.: 1681 - U Danky - Podbiel (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8  €
Ubytovanie v súkromí u Danky. 21 lôžok, 7 izieb, 4 kúpeľne, 2 kuchyne, 1 spoločenská miestnosť s krbom. Bez prítomnosti majiteľa. Vhodné pre väčšie skupiny. Cena 8,30 € za lôžko a noc.


 O.č.: 891 - Kanderka - malá komfortná (Chata)
Cena : 11.62  €
Malá komfortná chata pri tenisovom kurte. Kapacita 4 lôžka. Tenis, bilirad, rybačka, krb. Parkovanie v uzavretom priestore.


 O.č.: 892 - Chata Kanderka - malá (Chata)
Cena : 11.62  €
Malá chata pri tenisovom kurte. Kapacita 4 lôžka. Tenis, biliard, krb, rybačka. Parkovanie v uzavretom priestore.


 O.č.: 966 - Drevenica 131 Venuša v Podbieli (Drevenica)
Cena : 10  €
Čerstvo zrekonštruovaná drevenica s izbami v podkroví. Mimoriadne úspešne sa podarilo zladiť požiadavky na moderné vybavenie a krásu drevenej architektúry. V spoločenskej miestnosti je kruhová pec s krbovou vložkou. Kapacita: 8 lôžok Základná cena 10 €/ 301,26 SK osoba/noc.Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.
 
TOP 3 atrakcie v okolí
Kľak
Príroda
Strečno
Hrad
Oravský hrad
Hrad

Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.