SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
UBYTOVANIE V OKOLÍ 

 O.č.: 151 - Domček Slávka - Rajecké Teplice (Chata)
Cena : 10.95  €
Ubytovanie v samostatnom domčeku vo dvore rodinného domu, ktorý je vzdialený cca 500 od centra. Pekný výhľad na Martinské hole.


Cena : 8.3  €
Ubytovanie v samostatnej zrekonštruovanej drevenici cca 6 km od Rajeckých Teplíc.


 O.č.: 816 - Kúpele Bojnice - LD Mier (Kúpeľný hotel)
Cena : 49  €
Hotel I. kategória, 1 a 2-posteľové izby, kúpeľňa so sprchou, WC, farebná TV so satelitným príjmom, telefón s priamou voľbou, chladnička


 O.č.: 815 - Kúpele Bojnice - LD Baník (Kúpeľný hotel)
Cena : 49  €
Liečebný dom I. kategórie, 1 a 2-posteľové izby, kúpeľňa so sprchou, WC, loggia, farebná TV so satelitným príjmom, telefón s priamou voľbou, chladnička, wifi


 O.č.: 2199 - Kúpele Bojnice - LD Lysec (Kúpeľný hotel)
Cena : 51  €
Najlepší komfort v kúpeľoch Bojnice - odporúčame vyskúšať! Novopostaveny liečebný dom z roku 2008 2-posteľové izby a apartmány, kúpeľňa so sprchou, WC, farebná TV so satelitným príjmom, telefón s priamou voľbou, chladnička, trezor, možnosť internetového pripojenia, vlastná recepcia, výťahy, priestranná jedáleň, kaviareň s výhľadom na nádherný park, letná terasa, parkovisko, kompletná liečebná balneoterapia, s LD Mier prepojený spojovacou chodbou


 O.č.: 261 - Penzión Maxim (Penzión)
Cena : 12.61  €
Novozrekonštruovaný rodinný penzión Maxim sa nachádza v malebnom prostredí, v rekreačnej časti mesta Bojníc s prekrásnym výhľadom na Bojnický zámok, neďaleko Zoologickej záhrady. Centrum je vzdialené asi 10 minút pešej chôdze.


 O.č.: 1630 - Regia Damona*** (Hotel)
Cena : 23.7  €
Hotel je situovaný na panoramatickom mieste nad Bojnicami, medzi zámkom (5 minút chôdze) a termálnymi kúpelmi (2 minúty chôdze). V bezprostrednej blízkosti je letné kúpalisko Čajka a pri zámku je vchod do najstaršej a najkrajšej zoologickej záhrady na Slovensku.


 O.č.: 1916 - Hotel Remata *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 56  €
Horský hotel situovaný v malebnom prostredí, medzi Kremnickým pohorím a pohorím Vtáčnik, 20 km od Bojníc. Oblasť je obzvlášť príťažlivá pre milovníkov prírody, turistiky a cykloturistiky. Nedotknutá príroda s bujnou vegetáciou doplnená návštevami RELAX centra poskytuje výborné podmienky na regeneráciu a oddych. Vhodný pre firemné akcie a rodinnú dovolenku s deťmi.


 O.č.: 642 - Rekreačné stredisko MEDIKA (Rekreačné stredisko)
Cena : 6.64  €
Rekreačné stredisko Medika Horná Ves sa nachádza v oblasti pohoria Vtáčnik, položené v 650 m nadmorskej výške v prekrásnej horskej prírode. Je vzdialené 15 km od mesta Partizánske, na hlavnej ceste Partizánske-Žarnovica.


 O.č.: 1408 - Hotel Kaštieľ Mojmírovce (Kúpeľný hotel)
Cena : 20  €
Približne 15 km južne od krajského mesta Nitra, v obci Mojmírovce, sídli Kaštieľ Mojmírovce, obkolesený krásnym parkom. Kaštieľ je dnes prebudovaný na originálne hotelové a kongresové zariadenie v historickom štýle.


 O.č.: 1296 - Park hotel Tartuf Beladice/Nitra (Hotel)
Cena : 38  €
Nájdete tu všetko, čo v iných luxusných hoteloch. Okrem hluku. Park Hotel Tartuf je vzácnym a jedinečným pokladom medzi kaštieľmi na Slovensku.


 O.č.: 890 - Hotel Pax (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Kategória I. (6 poschodí) - 1-posteľové a 2-posteľové izby majú nadštandardné zariadenie. Budova Pax je napojená v prednej časti na balneoterapiu Sina, lekár sa nachádza v budove. Úplná zrekonštruovaný v roku 2010


 O.č.: 889 - Hotel Krym (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Kategória I.A (5 poschodí) - izby majú nadštandardné zariadenie a sú vybavené s kúpeľňou, WC, TV, rádiom, chladničkou a telefónom. LD Krym je dom najvyššej kategórie, všetko je pod jednou strechou. Parkovisko pri dome.


 O.č.: 176 - Parkhotel na Baračke **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 45  €
Hotel je situovaný na konci kúpeľného parku v príjemnom prostredí kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice a od centra ho delí len niekoľko minút pešej chôdze.


 O.č.: 175 - Hotel Flóra*** (Kúpeľný hotel)
Cena : 33  €
Jeden z najkrajších vitálnych svetov na Slovensku!!! TIP SKONLINE. V centre kúpeľného a kultúrneho diania kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice v susedstve lesa.


 O.č.: 1783 - Agropenzión Adam *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 25  €
Agropenzión s celoročnou prevádzkou a wellness službami, pre rodiny s deťmi, pre ľudí s láskou k športu, k aktívnemu odpočinku, wellness, pre firemné akcie


 O.č.: 174 - Hotel Slovakia (Kúpeľný hotel)
Cena : 40  €
v centre mesta, priamo na pešej zóne. V blízkosti je množstvo reštaurácií, kaviarní, obchodv a kúpeľný park. Jedno a dvojposteľové izby s balkónom, TV/Sat, telefón, sprcha(vaňa)/WC.


 O.č.: 903 - Hotel Atlantis (Kúpeľný hotel)
Cena : 40  €
Kategória II.A, 2 poschodia, budova bez výťahu. Jedno-dvojposteľové izby vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, Sat-TV, telefón, rádio, chladnička.


 O.č.: 1952 - Chata Barbierik (Chata)
Cena : 9.96  €
Chata je situovaná v rekreačnej chatovej oblasti Stará Myjava, je po kompletnej rekonštrukcii, prenájom možný buď pre rodiny s detmi alebo firemné akcie.


 O.č.: 899 - Hotel Esplanade (Kúpeľný hotel)
Cena : 45  €
Kategória II. economy - zrekonštruovaný liečebný dom, ktorý sa nachádza priamo v parku, je dependace LD Vlára.


 O.č.: 320 - Hotel Lipa*** (Hotel)
Cena : 45  €


 O.č.: 2113 - Hotel Magnus**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 48  €
Moderný štvorhviezdičkový business hotel s luxusným interiérom, najnovšími technológiami a kvalitnými službami, ale predovšetkým s ústretovým profesionálnym personálom. DOPORUČUJEME.


 O.č.: 1811 - Hotel Most Slávy *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 40  €
Štýlový kvalitne vybavený *** hotel v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice, ktorý predstavuje ideálne spojenie kongresovej turistiky a oddychu.


 O.č.: 2311 - Hotel Štefánik **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 39  €
v Myjave ponúka štandardné a exkluzívne ubytovanie v štýlovo a komfortne zariadených izbách a apartmánoch. Relax centrum Hotela Štefánik ponúka komplexné služby wellness a fitnes pre hotelových hostí i verejnosť. Súčasťou ponuky tohto centra sú: vírivkový bazén, tri sauny (suchá, parná a infra), masáže a posilňovňa.


 O.č.: 900 - Hotel Vlára (Kúpeľný hotel)
Cena : 45  €
Liečebný dom v secesnom štýle, kategórie II.economy, priamo na pešej zóne, pri parku. Kapacita 46 lôžok, 2 poschodia, v budove je výťah.


 O.č.: 1702 - Hotel Vrsatec (Hotel)
Cena : 19.92  €
Hotel Vršatec sa nachádza v prekrásnom prostredí Vršatských brál v blízkosti obce Vršatské Podhradie, okres Ilava. Je vzdialený iba 10 km od diaľnice D1.


 O.č.: 825 - Kúpele Nimnica Ubytovanie (Kúpeľný hotel)
Cena : 43  €
Ubytovanie v liečebných domoch v kúpeľoch Nimnica.


 O.č.: 1082 - Penzión Barborka Mojtín (Penzión)
Cena : 11.62  €
Pre návštevníkov organizujeme atraktívne pobyty, akcie rôzneho druhu zamerané na aktívny oddych. Zabezpečujeme komplexné služby. Všetko orientované na vidiek a agroturistiku. Využite naše dlhoročné skúsenosti.


 O.č.: 657 - Penzión Harmónia (Penzión)
Cena : 24.9  €
Penzión Harmonia je novovybudovaný penzión v Trenčíne. Penzión sa nachádza neďaleko historického centra mesta a leží pri hlavnom cestnom ťahu Bratislava - Žilina - Tatry.


 O.č.: 1784 - Stará Myjava (Rekreačné stredisko)
Cena : 50  €
Chatky sú v prevádzke len od mája do septembra Chaty sa nachádzajú v krásnom prostredí Bielych Karpát za dedinou Stará Myjava, v pokojnom prostredí medzi stromami, mimo civilizácie. Chaty sú vhodné na rodinné alebo skupinové dovolenky, pre ľudí, ktorí radi chodia do prírody, alebo chytia do rúk gitaru a zažijú pekné chvíle pri ohnisku vedľa chaty.

Chata sa v zime neprenajíma.Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.
 
TOP 3 atrakcie v okolí
Hornonitriansky banský
Skanzen
CHKO Strážovské vrchy
CHKO
Nitra
Mesto/Obec

Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.