SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Vidiek sa čoraz viac stáva miestom relaxu pre ľudí, ktorý sú v pracovnom živote nadmerne zaťažení stresom. Naše skúsenosti však hovoria, že podnikateľ ani počas oddychu nedokáže byť úplne nečinný. Odporúčame teda pestrý program, ktorý sa dá absolvovať počas víkendu.

Piatok večer – opekanie
V areáli ŠK Podbiel je priestor na zábavu pri pečenom mäse. Večer sa tu dá stráviť aj v nepriaznivom počasí – ohnisko je kryté. V najhoršom prípade je tu reštaurácia, ktorá môže slúžiť výhradne pre skupinu, ktorá si ju objedná.

Sobota – cyklistika, kúpanie, kolky
Hlavným bodom programu bude asi najlepšia cyklotúra, aká sa dá na Orave urobiť. z Podbiela pôjdeme cez Habovku do Oravíc. Tu sa okúpeme, naobedujeme a pokračujeme cez Vitanovú a Trstenú nazad do Podbiela. Celý okruh má 55 km a ide sa stále po asfalte. V Trstenej môžeme športové aktivity obohatiť o kolky. V modernej kolkárni si prenajmeme buď jednu dráhu alebo celú halu, podľa počtu osôb. Termín treba dohodnúť dopredu. V prípade potreby môžeme cyklotúru aj otočiť. Ak pôjdeme opačným smerom, navštívime kolkáreň v Trstenej dopoludnia.

Nedeľa – Kone, rafting
Náročný včerajší deň najlepšie vyklusať v sedle koňa – využijeme služby Agrodružstva Húšť v Dlhej na Orave. Na spiatočnej ceste popoludní ešte stihneme ozaj adrenalínový zážitok. Posledný úsek rieky Orava od Párnice po Kraľovany je zaujímavý pre rafting. Hlavne pri vyššom stave vody sa dobre zabavíme.

Ubytovacie zariadenia na OraveSlovakia spa resorts, study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně, Rekreácia, Liečenie, Víza do Austrálie
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.