SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dobrodružstvo v jaskyniach 

Jaskyňa

Navštívte za doprovodu vodcu zo Speleologickej vodcovskej služby bežne neprístupné jaskyne v Slovenskom krase. Skúsení vodcovia zabezpečia zaškolenie návštevníkov z jednolanovej techniky potrebnej pre zdolanie vertikálnych jaskýň. Klienti sú počas prekonávania zvislých stupňov jaskyne neustále istení. Návšteva týchto jaskýň je hlbokým zážitkom a dáva nové podnety aj do každodenného života...

V spolupráci s našimi partnermi Vám ponúkame možnosť výnimočnej návštevy inak nedostupných jaskýň. Ponuka 15 jaskýň v častiach Národnej prírodnej rezervácie Demänovská dolina. V špeciálnej kombinéze, prilbe so svetlom a v doprovode vodcu zostúpite do jaskyne. V povinnej výbave je tiež sedačka, výstupové a zostupové pomôcky. Maximálny počet osôb na skupinu a jedného vodcu je 5 a budete potrebovať športové oblečenie a obuv. Návštevu jaskyne je možno uskutočniť aj vo večerných hodinách.
Objavte podzemný svet vo celej jeho kráse. Návštevu absolvujete pod vedením člena jaskynnej záchrannej služby HS - v špeciálnej nepremokavej kombinéze a prilbe so svetlom.

Mošnická jaskyňa - stredne ťažká túra, ktorá splní očakavánia i ľudí so skúsenosťami. Jaskyňa je dlhá 420 metrov a skrýva v sebe krátke úseky voľného lezenia, plazivky, väčšie priestory s peknými kvapľami najrozličnejších druhov a farieb. Prístup k jaskyni vedie cez dolinu v blízkosti bizardných skalných stien.

Augustová jaskyňa - náročná speleologická túra do 21 metrov hlbokej a 225 metrov dlhej jaskyne. Túra je určená len pre fyzicky a psychicky dobre trénovaných ľudí. Malé priestory jaskyne sú takmer bez kvapľovej výzdoby, je tu náročné plazenie.

!!! MOMENTÁLNE JE NÁVŠTEVA NESPRÍSTUPNENÝCH JASKÝŇ NA SLOVENSKU ZAKÁZANÁ ROZHODNUTÍM MINISTERSTVA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA ZÁKONOM O OCHRANE PRÍRODY!!!
 
TOP 3 atrakcie v okolí
Strečno
Hrad
Mlyny oblazy
Pamiatka
Oravský hrad
Hrad

Ubytovanie v okolí
Objekt 1075
Apartmán
8.3 €/noc
Objekt 1274
Hotel
21 €/noc
Objekt 1682
Ubytovanie v súkromí
7.14 €/noc

Chýbajú Vám v SKonline.sk informácie o Vašom okolí, radi by ste v SKonline.sk propagovali svoje služby či produkty?

Zapojte sa!


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.